+48  506 227 147

Szkoła Językowa

Jak wybrać najlepszą ORIENTALNĄ SZKOŁĘ dla siebie?

 

Wybieranie obcego języka oraz jednoczesna nauka jego, potrafi być trudna.

Gdy wybierasz język, na co najbardziej wracasz uwagę? Popularność? Drugi język nauczany w szkołach lub język danego kraju, który chcesz zwiedzić? A może chcesz podążać za krokami swoich kolegów i umieć się z nimi porozumiewać w ich ojczystym języku?


W końcu, każdy ma swoje powody. Dlatego celem przedstawionego artykułu, jest pomoc państwu w wybraniu następnego języka.


1.JĘZYK CHIŃSKI


Chiński jest najczęściej używanym językiem na świecie. To, co dzieje się w Chinach, znajduje się obecnie w wiadomościach na całym świecie.


Liczba osób uczących się języka chińskiego wzrasta z powodu jego rosnącej obecności w globalnym świecie biznesu, wliczając w to Hollywood.


Zapytaliśmy jednego z członków LeCoZ Language School: Jak chiński może Ci pomóc w biznesie?

Dane z USA pokazują rosnącą liczbę uczniów uczęszczających na lekcje chińskiego


  1. JĘZYK KOREAŃSKI


Jeśli chodzi o naukę języków obcych, większość studentów, zanim wybierze język azjatycki wybiera język angielski, hiszpański, francuski lub niemiecki. Jednak nauka języka koreańskiego staje się coraz bardziej popularna.

Być może słyszeliście od znajomych o artystach K-Pop, takich jak BTS, Black Pink, Big Bang czy nawet koreańskie dramy telewizyjne. Cokolwiek to jest, wzbudziło już to wasze zainteresowanie koreańską kulturą.


Jeśli jesteście zainteresowani pielęgnacją skóry, powinniście wiedzieć, że koreańskie produkty są na pierwszym miejscu na świecie do dziś. Czy nie byłoby łatwiej znaleźć swoje ulubione produkty do pielęgnacji skóry, dzięki znajomości języka koreańskiego?

Wciąż się wahasz? Należy pamiętać, że dobra znajomość języka koreańskiego może znacznie poprawić wasze wrażenia z podróży lub nauki o Korei.


  1. JĘZYK JAPOŃSKIDlaczego warto uczyć się japońskiego?

Japonia jest jednym z najpopularniejszych miejsc do odwiedzenia w Azji, nie tylko dla samego podróżowania, ale także dla jedzenia!

Rodzina LeCoZ chce podzielić się z wami własnymi doświadczeniami w Japonii, opartymi na faktach i trudnościach, jakie napotkali podczas podróży.

Niektórzy Japończycy, których poznaliśmy, w ogóle nie mówili po angielsku. Jednakże wielu z nich faktycznie uczyło się angielskiego. Nie byli jednak, w stanie zrozumieć ani porozmawiać z turystami z krajów zachodnich, ponieważ podczas nauki języka angielskiego bardziej skupiali się na teorii niż na samym mówieniu i słuchaniu.


Czy wiedzieliście, że coraz więcej osób potrzebuje języka japońskiego w świecie biznesu? Japonia jest jednym z krajów, w których powstaje najnowocześniejsza technologia. Aby poprawić komunikację i zwiększyć swoje znajomości, wygodnie byłoby mieć ten język.


Ponadto, czy słyszeliście kiedykolwiek o anime? To ikona światowej kultury japońskiej. Na pewno znasz Pokémon, Naruto albo Dragon Ball. Również, może obiła wam się o uszy nazwa – „manga”, japoński komiks lub powieść graficzna. W dzisiejszych czasach stały się one dość popularne, szczególnie wśród nastolatków. Kto by nie chciał oglądać swoje ulubione anime bez czekania na napisy albo czytać długo oczekiwaną mangę po japońsku?

Dlatego przed podróżą do Japonii warto nauczyć się japońskiego, aby móc w pełni zanurzyć się w ich kulturze i sposobie życia, a także uczynić swoją podróż wygodniejszą i wyjątkową.Share to:

Add:Al. Rzeczypospolitej 22, 02-972 Warszawa

Mailbox:info@lecozwaw.com

WeChat: LeCoZePL2019

KRS:0000803271

NIP:9512491603

 +48  506 227 147
10% zniżki dla pacjentów  klinik Dr.Sobczak